Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Antibakteriyel Pvc Zemin Kaplama

Ana Sayfa » Bilgiler » Antibakteriyel Pvc Zemin Kaplama

Antibakteriyel Pvc Zemin Kaplama ,Günümüzde  oldukça popülerdir. Bunun sebebi sağlığa zararları olmayışı, kullanımı ve uygulamasının da kolay oluşundan kaynaklanmaktadır. PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Temizliğinin kolay olması avantajları arasındadır. Temizlikle çok zaman harcamadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Fakat PVC zemin kaplamaların en önemli sebebi ve en büyük tercih sebebi anti bakteriyel olmasıdır. Antibakteriyel PVC zemin kaplama günümüzde en çok tercih edilen eminlerdir. Hijyenik olmaları tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Anti bakteriyel oldukları için yüzeyinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da barınamaz.

Antibakteriyel PVC zemin kaplama anti statik ve hijyenik oldukları için hastanelerde daha çok tercih edilmektedir. Hastaneler trafik yoğunluğu olan yerlerdir. Bu sebeple kullanılan zemin kaplamasının da dayanıklı olması gerekmektedir. Anti bakteriyel zemin kaplamaların dayanımı da oldukça yüksektir. PVC zemin kaplamaların Homojen ve heterojen olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Bunun dışında da başka çeşitleri de bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalar özellikle anti bakteriyel özelliğinden dolayı hastanelerin ameliyathanelerinde ve yoğun bakım ünitelerinde daha çok tercih edilmektedir.

 

Hastanelerde Antibakteriyel PVC zemin kaplama olarak genelde homojen PVC kaplamalar kullanılmaktadır. Homojen PVC kaplamalar aşınma dayanımı yüksek zemin kaplamalarıdır. Bu sebeple trafik yoğunluğu olan yerlerde daha çok tercih sebebidir.

 

Antibakteriyel PVC zemin kaplama mekanların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Genel anlamda döşeme boş alanları kapatma manasında kullanılmaktadır. Her alanda kullanılabilen pvc yer döşemeleri üstün teknolojik özelliklerle bezenmiş olup her mekana uygun olma özelliği ile de tercih edilmektedir. Aynı zamanda sağlıklı ürünler kategorisinde yer alan zemin kaplamaları okullarda ve hastanelerde rahatlıkla kullanılabilir özellikte yapılmış malzemelerden oluşmaktadır. Farklı renk ve tasarımlar oluşturabileceğiniz bir yapıda olması sebebi ile her mekanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

İnsan trafiğinin yoğun olduğu okul ve hastane gibi mekanlarda Antibakteriyel PVC zemin kaplama çift katman şeklinde uygulanarak daha dayanıklı hale getirilmektedir. Hijyen özelliği ile dikkat çeken zemin kaplamaları anaokullarında bile rahatlıkla kullanılabilir. Çocuklarınızın hijyen noktasında rahatça oynayabildiği ve düştüğünde ise yumuşak yapısı ile hasar bırakmayan malzemeler ile gönül rahatlığı içinde seyredebilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan döşemelerin başlıca örnekleri linolyum, kompakt ve yanmaz halı özellikli tarzlarıdır.

Yanmaz özellikte olan Antibakteriyel PVC zemin kaplama yangın riski oluşturmadığı için iş yerlerinin yağ ile ilgili alanlarında kolaylıkla kullanılabilir. Tutuşma ihtimali çok zor olan bu pvc döşemeleri neredeyse en çok rağbet gösterilen ürün olma özelliği de kazanmıştır. Bu konuda titiz davranan iş yeri sahiplerinin kesinlikle tercihlerini bu yönde değiştirmelidirler. Kaymaz özellikli yapısı sayesinde merdivenleri kolaylıkla çıkabilir ve düşme riskinizi de ortadan kaldırmış olursunuz.

09 Nisan 2019

Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama