Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Heterojen Pvc zemin kaplama

Ana Sayfa » Bilgiler » Heterojen Pvc zemin kaplama

Heterojen Pvc zemin kaplama ,hijyenik olan ürün üzerinde bakteri barındırmıyor, temizliği  kolay  sudan  asit  kimsayal maddelerden  etkilenmez,cila ve bakım gerektirmeyen   YOĞUN trafik  2 mm kalınlıktan başlıyan   yüzey 0,70 mikron film tabakalı   Poliüretan  ( PUR)  ile  güçlendirilmiştir Anti statik ,Antibakteriyel Endüstriyel ürünlerdir.

Heterojen olduğu için katmanlar halindedir,Tasarım, kaymalara karşı dayanıklılı konfor, kolay bakım ve dayanıklılık heterojen temel özelliklerindendir. re rulo ve karo formatında, ahşap, taş ve metalden oluşan geniş seçenek imkanı sunar.üstündeki Pur film tabakakası yoğun trafik alanlara darbelere ve uvi ışınlara dayanım oranı yüksek olan Anti bakteriyel ve kendiliğinden cilalı zemin kaplamasıdır.

PVC zemin kaplamaları günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun pek çok sebebi vardır. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik göstermektedir. Bu sebeple yüzeyinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da üreyemez. PVC zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır. Bu sayede temizlikle saatlerce uğraşmak zorunda kalmaz ve zamandan tasarruf edersiniz. PVC zemin kaplamaların heterojen ve homojen olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplama da cila yapılmaya gerek duyulmaz. Bu zemin kaplamaları an ti bakteriyel olmalarının yanında anti statiktir. Özellikle hastane, ev, iş yerleri, okul, kreş gibi mekanlarda tercih edilmektedir.

Heterojen PVC zemin kaplama uygulanırken yüzeyde herhangi çatlak yağ kir pas toz ve pürüz olmaması gerekmektedir. Yüzey tamamen pürüzsüz olmalıdır. Gerekirse yüzeyde zımparalama işlemi yapılarak yüzeyin pürüzsüzlüğü artırılır. Daha sonra bir astar uygulanır ve yüzey yapıştırıcıya hazırlanır. Yapıştırıcı malzeme de yüzeye yayıldıktan sonra PVC malzemesi yerleştirilir. PVC zemin kaplamaların uygulaması oldukça basittir.

02 Ocak 2019

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama