Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Hijyenik PVC zemin kaplama

Ana Sayfa » Bilgiler » Hijyenik PVC zemin kaplama

PVC zemin kaplamaları uygulama kolaylığı ve kullanışlı olması sebebi ile günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. PVC emin kaplamaların avantajları saymakla bitmez. En bilinenleri ve önemlileri ise şu şekildedir. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyeldir. Anti bakteriyel özellik gösterdikleri için bakteri formları yüzeylerinde yaşamaz. Anti statik özellik göstermektedir. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik bazı hassas çalışan elektrikli cihazların etkilenmesine sebep olabilir. Bu sebeple laboratuvar fabrika gibi mekanlarda PVC zemin kaplama tercih edilmektedir. Hastanelerin koridorlarında ameliyathanelerde yoğun bakım ünitelerinde de Hijyenik PVC zemin kaplama kullanılmaktadır.

PVC zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle çok uğraştırmadığı için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen zemin kaplama olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun dışında da başka çeşitleri bulunur. Heterojen zemin kaplama cila gerektirmez. Aşınma dayanımı da iyidir. Heterojen olduğu için katmanlar halindedir. Homojen PVC zemin kaplama ise her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça iyidir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu mekanlarda daha çok tercih edilir. Kullanımdan dolayı yüzeyinde eskime olduğunda tekrar cilalanarak ilk günkü haline döner. Hijyenik PVC zemin kaplama hijyen gerektiren yerlerde daha çok tercih edilmektedir.

Hijyenik PVC zemin kaplama hastanelerde, hastanelerin ameliyathane yoğun bakım gibi ünitelerinde, yemekhanelerde, gıda sektöründe, veterinerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir

21 Şubat 2019

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama