Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Pvc Yer Döşeme

Ana Sayfa » Bilgiler » Pvc Yer Döşeme

Pvc Yer Döşeme ,Dünya’ da kullanılan en çok ürün olan ve Avrupa’ da da aynı eş değerde kullanılan bir plastik türüdür,Son zamanlarda da ülkemizde çok fazla kullanılmaya başlanmıştır,tasarımcılarında en çok tercih ettiği modeldir . Estetik görünümünün yanında yapısının da sağlam olması,  zemin kaplamayı daha da kullanılabilir hale getirmiştir.

Ahşap ve parkelere bir elveda havasıyla son verdiren Pvc zemin döşeme onların tahtına hızlı bir şekilde oturmuştur,her türlü dış etkiye karşı sağlam dimdik yapısıyla da dikkat çeken  zemin kaplama kendi içerisinde de birçok türe ayrılmaktadır.Pvc zemin denilmesinin sebebi ise yangına ve yanıcı maddelere karşı olan dayanıklılığıdır. Her türlü tüketici tercihine karşı son derece açıktır. İstenilen renk ve ölçülerde arzu edilene göre uygulamalar yapılır. Ürün deformasyonun da ise bir kat cila uygulanması parlak ve eşsiz görünümü yeniden sağlaması için yeterlidir.

Renk tercihlerinde ise birbirinden çeşit eşsiz renkleri sunabilmesi tüketicilere sağlamış olduğu büyük bir kolaylıktır. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde hem zaman tasarrufu hem de deterjan tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca deterjanların insan sağlığına karşı zararlı etkilerini, az kullanıldıkları için yarı yarıya indirmektedir,Pvc Zemin Döşeme özellikleri ve faydaları bir hayli çok olup, gittikçe artan kullanım görülmektedir.

Pvc Yer Döşeme Fiyatları ,

Pvc yer döşeme fiyatları ,tahmin edileceği gibi her mekana göre farklılık göstermektedir. Farklı çeşitlerde olan kaplama tipi her desenin kendine göre bir fiyat olması kaçınılmazdır. Uygulama kolaylığı bulunan ürünler için işçilik maliyetleri fazla olmamakla beraber metre kare bazında hesap yapılmaktadır. Fiyatlara katma değer vergisi de eklenerek yapılmaktadır.

  Her bütçeye uygun materyaller bulunabilir. Siz ne tarz bir kaplama yaptırmaya karar verirseniz bu anlamda firmalar size destek olacaktır. Ev mi yoksa okulda mı farklılık oluşturmak istiyoruz. Mekanın büyüklüğü de illaki fiyatları arttırır veya azaltır etki yapmaktadır

 

02 Şubat 2019

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama