Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Pvc Yer Kaplama Çeşitleri

Ana Sayfa » Bilgiler » Pvc Yer Kaplama Çeşitleri

Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri ,hammadesi pvc esaslı olan zemin kaplama ürünüdür, Zengin renk ve desen seçenekleri bulunan Pvc yer döşemeleri kolay uygulanabilirliği,leke tutmaması ve temizliği zahmet gerektirmeyen yer döşeme ürünü olduğu için tercih edilmektedir.

Hijyen açısından en temiz olması gereken hastanelerin  tercih etmesinden bunu anlayabilirsiniz,düz ve pürüzsüz zemin özelliği taşıyan modelleri ile spor salonların ve okullarda tercih edilme sebeplerindendir, Farklı modelleri ile engellilerin iç mekanlardaki yürüyüş yollarının daha belirgin hale gelmesi için de kullanılmaktadır.

Pvc Yer Kaplama Uygulaması ,

PVC esnek zemin malzemesi döşenecek zeminin toz, küçük çatlak ve yarıklardan, yağ, boya, gibi kalıntılardan kazınarak ve tozu emen zımpara makinesi ile zımparalanarak tamamen arındırılması, astar uygulaması ile zeminin yapıştırıcıya hazır duruma getirilmesi, yapıştırıcının ince dişli mala ile zemine yayılması, kıvama geldikten sonra PVC malzemenin yapıştırıcı üzerine serilmesi, içindeki hava boşluklarının ovuşturularak çıkartılması, parçalar arasındaki derzlerin derz açma bıçağı ile açılması, açılan derzlere kaynak makinesi yardımı ile sıcak kaynak yapılması ve böylece yekpare bir zemin elde edilmesi.

Pvc Yer Kaplama Özellikleri ,

Antibakteriyel , Antistatik , Endüstriyel aşınmalara ve darbelere karşı Poliüretan (pur) ile güçlendirilmiştir  Pvc zemin kaplama Antibakteriyel , Antistatik , Endüstriyel pvc zemin kaplama aşınmalara ve darbelere karşı Poliüretan (pur) ile güçlendirilmiştir , sudan ,asit kimyasallardan etkilenmeyen garantiye sahiptir.

Talep edilen tüm renk seçeneğine sahiptir , istenilen bordür desen çalışmasına uygundur . Tarkett , Gerfloor, Armstrong ,Beefloor, Forbo markaları stoklarımızda mevcuttur detaylı bilgi için sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

12 Şubat 2019

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama