Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Pvc Yer Kaplama

Ana Sayfa » Blog » Pvc Yer Kaplama

Pvc Yer Kaplama,İç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri ve buna benzer trafiği yoğun olan mekanlara eşsiz renk desenlerinin yanı sıra bakımı ve temizliğinin pratik olması bu zemin kaplama gurupları yoğun talep görmektedir. Üzerindeki filim 0.15, 0.50 ve 0.80 mikron filim tabakası mevcut olup zengin bir renk ve desen seçeneğine sahiptir.

 

Zemin kaplama sanatı Türkiye’nin her yerinde yayılmış ve görsel anlamda büyük ilgi uyandırmış bir yapı dekorasyon materyali haline gelmiştir. Pvc yer kaplama da her mekana uyan tasarımlar ile kullanmak isteyenlere geniş olanaklar sunarak hayatımıza renk katmaya devam etmektedir. Büyük ilgi gören renkli tasarımlar renkleri dışında kullanış olarak da tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Her alana uygunluğu bilinen Pvc yer kaplama ile evler, hastaneler, okullar ve bürolarda kullanım yoğunluğu ile her zevke hitap etmektedir. Aynı zamanda da hijyen noktasında büyük önem arz eden kaplama türleri Anti bakteriyel olma özelliği ile de tercih edilen malzemeler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Tercih sebeplerinden bir diğer unsur da kolay temizlenmesi aynı zamanda da leke tutmama özelliğidir. Özellikle anaokullarında bu nokta çok önemlidir. Defalarca yenilenmek zorunda olmayan kaplama türü bütçeye de katkı sağlar.
Çokça tercih edilen Pvc yer kaplama, tek parça halinde uygulanabildiği gibi taş şeklinde de kullanılarak ev dekorunda farklı yaklaşımlar üzerinde durulmaktadır. Derz dolgu şeklinde yapılmadığından bakteri üretme ihtimali de yoktur. Ses yalıtımı oldukça yüksek olan malzeme okulların koridorlarında yankılanan seslerin birer çınlamaya dönüşmesini de engellemeye çalışarak kullanım kolaylığı sağlamış olur. Ayrıca elektrik geriliminin yüksek olduğu mekanlarda da kullanılarak elektriği emmesi sonucunda oluşabilecek sıkıntılar yok edilmeye çalışılmıştır.

Pvc zemin kaplama uygulanacak alanın zemin etüdü yapılmalı ve döşenecek olan Pvc kaplamaya uygun olup olmadığı denetlenmelidir.

Zemin kaplama malzemelerinin yer de düzgün ve gösterişli durmasında ki en büyük etken zemindir. Zemin ne kadar düz olursa yere uygulanacak malzeme de o kadar şık durmaktadır, bozuk olan zeminlere tesviye şapı yardımıyla akıllı şap atmak gerekmekte olup fakat fazla vakit yok sa eğer çelik macun yardımıyla lokal tamirler yapılmalıdır,Daha sonra ise uygulanacak olan malzemelerin zemin ölçülerine göre kesilip hazırlanması gerekmektedir. Bu şekilde uygulamaya başlanmalıdır.

Firmamız pvc zemin kaplama yapıştırıcısı olarak profesyonellerin kullanmış olduğu UZİN markalı Pvc zemin kaplama yapıştırıcısı kullanmaktadır. Pvc yer kaplama yapıştırıcısı olarak UZİN markalı yapıştırıcıyı tercih etme sebebimiz yoğun trafik zemin kaplamaların da yüksek dayanıklılık suya karşı çözülme riskini ortadan kaldırdığı için tercih etmektedir.

10 Aralık 2018

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama