Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Pvc Zemin Döşeme

Ana Sayfa » Bilgiler » Pvc Zemin Döşeme

PVC Zemin Döşeme ,son dönemin en revaçta olan bir kaplama çeşididir. Yapısal maddesinde kullanılan kimyasalların sağlam, kolay temizlenebilir oluşu ve insan sağlığına zarar vermeyişi kullanım oranını her geçen gün artırmaktadır.  Bu da sanayi ve iş yerlerinde en çok kullanılan ürün oluşunu doğrular niteliktedir

Genel olarak bakıldığında tüketicilerin tercih ederken baktıkları birkaç nokta var ,Bunlardan bazıları, sağlam oluşu, temizlenebilir özelliği ve estetik renk görünümü ,Kaymaz özellikte olması da tercih edilebilirliğini arttıran özellikler arasında yer almakta,vu bağlamdaki özellikler sağlanıldığında, tüketicinin yüzü gülerek ürünü kullanabilmektedir. Pvc kaplamanın genel ölçülerdeki boyutu uzunluğunun ve genişliğinin 2 mm ye 2 m olmasıdır.

Pvc’lerin uygulanış şekli herhangi bir yapıştırıcıyla zemine sağlam bir şekilde yapışabilmektedir,Tabi ki yapışma işlemi uygulanılacak zeminin temiz ve herhangi sorun oluşturabilecek maddelerden arındırılmış olmasıdır, Bir diğer Zemin döşeme ise uygulanmış olan malzemenin herhangi bir yerinde ton farklılığının olmadığıdır. Leke tutmaz özelliği ile de silinen yerlerde tekrar bi silme işlemi gerektirmez.

 Mimarlar ve iç tasarım uzmanları, gerek dekorasyon gerek renk seçimlerinde pvc zemin kaplama modellerinden yararlanarak oluşturmaktadır, Pvc zemin döşeme herhangi bir madde ve cila gerektirmemesi, direkt olarak kullanılmaya geçilmesidir, Piyasalarda her geçen gün artan pvc satışlarına bakarak, sürekli olumlu yönde ivme kazandığı anlaşılmaktadır.

28 Ocak 2019

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama