Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Ana Sayfa » Bilgiler » Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Pvc Zemin Kaplama son dönemin en revaçta olan bir kaplama çeşididir. Yapısal maddesinde kullanılan kimyasalların sağlam, kolay temizlenebilir oluşu ve insan sağlığına zarar vermeyişi kullanım oranını her geçen gün artırmaktadır.  Bu da sanayi ve iş yerlerinde en çok kullanılan ürün oluşunu doğrular niteliktedir

Genel olarak bakıldığında tüketicilerin tercih ederken baktıkları birkaç nokta var ,Bunlardan bazıları, sağlam oluşu, temizlenebilir özelliği ve estetik renk görünümü ,Kaymaz özellikte olması da tercih edilebilirliğini arttıran özellikler arasında yer almakta,vu bağlamdaki özellikler sağlanıldığında, tüketicinin yüzü gülerek ürünü kullanabilmektedir. Pvc kaplamanın genel ölçülerdeki boyutu uzunluğunun ve genişliğinin 2 mm ye 2 m olmasıdır.

Pvc’lerin uygulanış şekli herhangi bir yapıştırıcıyla zemine sağlam bir şekilde yapışabilmektedir,Tabi ki yapışma işlemi uygulanılacak zeminin temiz ve herhangi sorun oluşturabilecek maddelerden arındırılmış olmasıdır, bir diğer Yer döşeme ise uygulanmış olan malzemenin herhangi bir yerinde ton farklılığının olmadığıdır. Leke tutmaz özelliği ile de silinen yerlerde tekrar bi silme işlemi gerektirmez.

 Mimarlar ve iç tasarım uzmanları, gerek dekorasyon gerek renk seçimlerinde pvc zemin kaplama modellerinden yararlanarak oluşturmaktadır,yer  döşeme herhangi bir madde ve cila gerektirmemesi, direkt olarak kullanılmaya geçilmesidir, Piyasalarda her geçen gün artan pvc satışlarına bakarak, sürekli olumlu yönde ivme kazandığı anlaşılmaktadır.

Neden Yer Döşeme kullanalım, özellikleri nelerdir diye soranlar için, Kısaca özetleyelim,

Üzerinde toz ve leke tutmaz, Anti bakteriyeldir, farklı tarz ve desenlere sahip olan bu kaplama çeşidi kullanacak olduğunuz alanlara hem temizlik getirsin hem sağlığınız tehlikeye düşmesin hem de ortama renk katsın. Kim istemez ki evlerinde bu kadar hoş özelliklere sahip bir kaplamayı,Pvc zemin kaplama arasında yer alan bir diğer konuda zemin yüzeyini tek parça halinde kaplaması ile su sızdırma gibi bir olasılık yoktur. Hem uygun fiyatlı hem de her alanda kullanılabilme özelliklerine sahiptir.

Aynı zamanda cila gerektirmeyen yapısı ile kendi özelliğini uzun yıllar koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Çevre bilinci ile üretilmiş ürünler çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanmaya devam ediliyor. Günümüz teknolojisi ile buluşan kaplamalar her gün bünyesine bir özellik daha katmaktadır,bu katmanı Homojen katmandan ayıran en önemli özellik cila gerektirmemesidir. Yoğun trafik uygulanan yerlerde de çok rahatlıkla tercih Günümüzdeki  oldukça kullanışlıdır.

Evinize ve aklınızdaki tasarıma maksimum seviyede uyacak olan renk ve desen çeşitliliği ile pvc zemin kaplamalar , ev işyerleri,fabrika,okul,hastane vs tasarımında oldukça önemli bir yer edinmiştir , Oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür,bir kere yaptırdığınız  uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları ,bütçenize uygun kampanyalı ürünlerden yararlanmak için ücretsiz keşiften yararlanabilirsiniz.

03 Şubat 2019

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama