Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

PVC ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL FİRMASI

Ana Sayfa » Bilgiler » PVC ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL FİRMASI

PVC ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL FİRMASI

PVC ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL FİRMASI, Yüksek performanslı, oldukça sağlam ve çekici bir üründür. Bakımı kolaydır, ömür boyu sürer ve hayal edebileceğinizden daha ekonomiktir ve çok renkli  tek katmanlı bir tasarımlara  sahiptir.

Eskiden zemin kaplama denilince akla sadece muşamba çekilmesi gelirdi. Sonrasında ise muşambaların yerini tahta taban denilen kaplamalar, onların da yerini laminant parkeler aldı. Durum böyle kendi dünyasında ilerlerken, kullanıcıların şikayetleri başladı. Bu kaplamalar zaman içerisinde deforme olmaya, çizilmeye, eskimeye ve renk değiştirmeye başlayınca yerlerini başka kaplamaların alması farz oldu ve PVC ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL FİRMASI  furyasında baş döndürücü yenilikler yaşanmaya başlandı.

PVC ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL FİRMASI Aslında bu yenilikler ülkemiz için yeni olup, Avrupa için sıradan zaten kullanılan maddelerden oluşuyordu. Zemin kaplama alanında ülkemize bu yeniliği yaşatan kaplamaların ortak özellikleri, kolay kolay eskimemeleri, yıpranmamaları, yapısal değişikliğe uğramamalarıdır. Ayrıca laminant parkelerdeki hemen hemen tek renk seçeneğinden kullanıcıların sıkılmış olması, müşterileri diğer kaplama türlerine yönlendirmiştir. İşte bu madde doğrultusunda oluşan bir başka ortak özellikte, kullanıcılara evlerinin ya da iş yerlerinin o dekorasyon havasını bozmayacak şekilde dizayn edilebilecek olmasıdır.

PVC ZEMİN KAPLAMA İSTANBUL FİRMASI Kullanıcıları cezbeden başka özellik ise arzu edilen görüntü, biçim ve dokuda dizayn edilebilmesi gelmektedir. Tahta kaplamalara göre sadece su ile temizlik yapılabilmesi bu tercihi haklı gösteren bir diğer noktadır. Bu ortak zemin kaplamaların isimleri epoksi, poliüretan, pvc, linolyum, vinil ve yanmaz kaplamalar olarak kendi aralarında çeşitli dallara ayrılarak müşterilerine emin ellerde hizmet vermektedirler. Üretici firmaların satış yoğunluklarına bakıldığında, çoktan laminant parkeleri geçmişe gönderdiği görülmektedir. Kullanım kolaylığı sunan yapılar her alanda önümüze çıkmaktadır.

22 Ekim 2019

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama