Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Pvc zemin kaplama İstanbul

Ana Sayfa » Bilgiler » Pvc zemin kaplama İstanbul

Pvc zemin kaplama istanbul şubelerimizle birlikte , En uygun fiyatlı ürünlerle kaliteden ödün vermeden profosyonel ekipmanlarımızla birlikte okul,hastane,gemi,fabrika,işyeri ofis zeminleri gibi,yoğun kullanımlı mekanlara,hizmet sunmaktayız.

 Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş alanları daha da artmış, çok sayıda gerek devlet binası olsun, gerek özel sektör olsun çok sayıda yerler açılmıştır. Açılan bu yerlerin iç dekorasyon ve malzemeleri eskiye nazaran yenilenmiş, iç mekanda daha kullanışlı ve daha görsel malzemeler kullanılmıştır. Bunlardan biri olan PVC diye adlandırdığımız, aynı zamanda polivinül klorür diye bildiğimiz maddedir. Bu madde zemin kaplamalarında en çok tercih edilen bir maddedir. Pvc zemin kaplama olarak piyasa da kullanılmıştır.

Almanya’ da üretilmiş olup, ülkemize gelen bu kaplama türü kullanım alanının geniş olmasıyla birlikte en çok hastane, okul ve askeri binaların kaplanmasında kullanılmıştır. Hijyenik olması ve her türlü yabancı etkiye karşı direnç göstermesi bu ürünün en önemli tercih sebebi olmuştur. Anti bakteriyel yapısı, sudan, ısıdan ve ışıktan etkilenmeyişi hastane ve okullar için son derece önemli nitelik taşımaktadır. Yanmaz özellikte ve sertifikalı oluşu sertifikalı yanmaz pvc zemin kaplama adlandırılmış ve bu özelliklerde sunulmuştur.

 En önemli özelliği ve tercih sebebi geniş renk seçeneği ve tercihi sunmasıdır. İstenilen ölçülerde bordür çalışmaları yapılmaktadır. TSE belgeleriyle ve yanmaz sertifikalarla hizmet sunulması ürün kalitesini daha da artırmaktadır. Kimyasal maddelerden etkilenmeyişi ve bütün bu özelliklerinin yanı sıra estetik ve sağlam görünümü sayesinde diğer zemin kaplama türlerinden bir adım öne taşımaktadır.

 

Pvc zemin kaplama ticari sınıfa sahiptir ve bu nedenle, ağır statik veya dinamik yüklerin düzenli olarak kullanıldığı,projeler için dayanıklılık sağlayan hızlı ve estetik  ürünler  darbe ve gürültüye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır,

%100 su geçirmez bir zemin kaplamasıdır ve bu nedenle, örneğin banyolar, mutfaklar, otel lobileri veya mağaza girişleri gibi düzenli aralıklarla suyun döküldüğü herhangi bir alan için de uygundur.

Zemin kaplama ,hijyenik olan ürün üzerinde bakteri barındırmıyor, temizliği  kolay  sudan  asit  kimsayal maddelerden  etkilenmez,cila ve bakım gerektirmeyen   YOĞUN trafik  2 mm kalınlıktan başlıyan   yüzey 0,70 mikron film tabakalı   Poliüretan  ( PUR)  ile  güçlendirilmiştir Anti statik ,Antibakteriyel Endüstriyel ürünlerdir,katmanlar halindedir.

Tasarım, kaymalara karşı dayanıklılı konfor, kolay bakım ve dayanıklılık heterojen temel özelliklerindendir. re rulo ve karo formatında, ahşap, taş ve metalden oluşan geniş seçenek imkanı sunar.üstündeki Pur film tabakakası yoğun trafik alanlara darbelere ve uvi ışınlara dayanım oranı yüksek olan Anti bakteriyel ve kendiliğinden cilalı zemin kaplamasıdır.

23 Aralık 2018

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama