Hoşgeldiniz. Bugün

Hoşgeldiniz

pvczeminkapla.com

Pvc Zemin Kaplama İstanbul Firmamız Garantili ürünler ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktadır

foto

Pvc Zemin Kaplama

Ana Sayfa » Bilgiler » Pvc Zemin Kaplama

Pvc zemin Kaplama ,yüksek ayaklı alanlara monte edilmiş plastikleştirilmiş PVC’den yapılmıştır,Vinil zeminler sese, lekelere ve kir birikmesine karşı dayanıklıdır ve Anti alerjiktir. Temizlemesi kolay PVC döşeme, zemini lekelerden ve nemden koruyan çeşitli kaplamalarla birlikte gelir.

Pazardaki en geniş desen seçenekleri, olağanüstü dayanıklılık, temizleme ve bakım kolaylığı ve piyasadaki en iyi yaşam döngü maliyetleri için pvc zemin kaplama ürün grubumuz,En Kaliteli hammaddeler Benzersiz Yüzey Yenileme Özelliği  PUR  – asla cila veya benzeri ürün gerektirmez.

Tüm yapısının kalitesi ve bileşimi ona üstün temizleme özellikleri verir, Eşsiz performans En iyi yaşam döngü maliyetleri Yenilikçi Tasarım ,Mükemmel dayanıklılık ve yaşam döngü maliyetleri sunan canlı ve zarif, yönsüz desen serisinde kaliteli zemin kaplamaları, kullanıcıların değişen ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak renk ve desen kombinasyonlarında sınır tanımayacaktır.

Pvc Zemin Kaplamaları’nın en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir. Çok geniş renk ve desen seçenekleri vardır ,Yer kaplamaların hızına yetişilmediği son dönemde piyasaya sürülen ve tercih sebebi olan kaplamalardan biridir .

Türkiye’de hem de Dünya’da hızla yükselmektedir, Bunun oluşmasını sağlayan faktörler; PVC zemin kaplama alanında teknolojinin ilerlemesi ve üretilen ürünlerin kalitesinin yüksek seviyelere ulaşmasıdır,artık bireyler de kaliteli ürün tercihinde hassas davrandıkları için bu ürünlerde oluşan müşteri memnuniyeti sayesinde bilhassa Avrupa’da olmak üzere ticari ortamlardaki pazar payı ciddi bir yere gelmiştir,ürün dizisinde farklı talep ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm ticari mekan ihtiyaçlarına çözümler getirmekte olup, marine sertifikalı, seyahat gemilerinin iç mekanları ve ticari gemiler gibi, yoğun trafik ortamına uygundur.

Etkileyici ahşap ve taş görünümlü tasarım alternatifleri ve marine uygulamaları için özel olarak tasarlanmış kaymaz ve poliüretan yüzey iyileştirmesini içeren ürün çeşitliliklerine sahip pvc zemin kaplaması üretilmektedir. Pvc zemin kaplama PUR PVC aşınma tabakası ile çukurlaşmaya, aşınmaya ve yırtılmaya karşı mükemmel dayanıklılık sağlar. zemin kaplaması, hammadesi pvc esaslı olan zemin kaplama ürünüdür, Zengin renk ve desen seçenekleri bulunan pvc zemin kolay uygulanabilirliği,leke tutmaması ve temizliği zahmet gerektirmeyen yer döşeme ürünü olduğu için tercih edilmektedir .Hijyen açısından en temiz olması gereken hastanelerin pvc zemin döşemelerini tercih etmesinden bunu anlayabilirsiniz.

Pvc zemin kaplama düz ve pürüzsüz zemin özelliği taşıyan modelleri ile spor salonların ve okullarda tercih edilme sebeplerindendir,Farklı modelleri ile engellilerin iç mekanlardaki yürüyüş yollarının daha belirgin hale gelmesi için de kullanılmaktadır,Kolay uygulanabilir olması ve uzun ömürlülüğü nedeniyle genellik ile trafiğin yoğun olduğu mekanların yer döşemelerinde tercih edilmektedir,Pvc zemin kaplaması Örnekte verdiğimiz gibi hastane ve okul gibi zeminlerin trafiği son derece yoğundur,Bakımının ve temizliğinin yapılmasıda zorluk çıkartacağı için daha pratik bir malzeme olan pvc yer döşemeleri tercih edilmektedir.

Pvc zemin kaplama uygulaması ;

Pvc Zemin uygun ölçütlerde ve renklerde yapıldığında ortalamın havasını ve zengin görünümünü bir çıta yükseltmektedir,Döşemenin güzel durması zeminin pürüzsüz ve yabancı maddelerden arındırılmış olması önemlidir. Daha sonrasındaki dikkat edilecek husus da malzemenin mekana göre doğru kesim yapılması ve uygun ölçütlerde yerleştirilmesidir. Ortamda oluşan tozları kendi içine çekmesiyle de hemen hemen bütün ortamlarda avantaj sağlamıştır.

Zemin döşemelerinde kullanılan yapıştırıcı ve türü çok etkili olup, en iyi kalite seçilmelidir. Çünkü kullanılan bu yapıştırıcı yoğun trafik olan yerlerde dayanıklılık oranını da bir kat daha artırmaktadır,ayrıca kullanılan yapıştırıcının bir diğer özelliği de suya karşı dayanaklı olmalıdır.

 

UYGULAMA ALANLARI  ; Yoğun trafik alanlar için,Hastanelerde Ameliyathane Röntgen odaları koridorlar yoğun bakım vs, Okullar , Ofis , Fabrikalar , Kamu binaları,Oteller , Resturant , Huzurevi ,Kreş ,Sağlık ocakları,Konut zemini,Yemekhane,Anaokulları,Laboratuarlar,Eczaneler, Yatakhaneler ,Mağazalar, Marketler,  Kapalı spor salonları ,Sinema, Tiyatro Salonları,Konferans, Konser, Kongre, Salonları gibi mekânlarda tercih edilir,tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir üründür,şubelerimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz

10 Aralık 2018

İlgili Terimler :
Hemen Ara
Directions

Pvc Zemin kaplama Pvc yer kaplama